pro-hubnuti.cz

jak sestavit nejvhodnější jídelníček

Vůle – Vedení – Dietní jídelníček - Zdravá výživa – Lepší život

Jídelníček je věčný problém pro většinu z nás. Ze všech stran se na nás
valí informace, jak sestavit jídelníček, jaké pokrmy jíst, a jaké ne. Tyto
informace nejsou vždy správné a zodpovězení všech otázek vyžaduje
dlouhodobé studium. Náš profesionální tým poradců-dietologů vám připraví
denní menu šité na míru, změní váš životní styl a to vše bez hladovění, špatné
nálady a drastické dietní praxe. V případě spolupráce garantujeme výsledky!

jídelníček

Program "jídelníček"" je určen těm, kterým nechybí silná vůle vytrvat v redukci a úspěšně zhubnout, ale neví jaký druh redukčního programu je pro ně ten nejvhodnější nebo si sami nedokáží poskládat jídelníček, aby obsahoval všechny složky stravy v příznivém poměru pro zdravé hubnutí a udržení váhy.

V ceně jídelníčku je zahrnuta vstupní konzultace, sestavení jídelníčku, jeho vysvětlení a 1 kontrola po 4 týdnech.

Zdravý dietní jídelníčekVstupní konzultace trvá zhruba hodinu a na jejím konci je nutné, aby výživový poradce věděl základní informace o vašem životním stylu a zda Vám něco říká zdravá výživa a zdravá strava, tzn. jaký je váš denní jídelníček, pitný režim, zda máte nějaké pracovní obědy, či věčeře, celodenní školení včetně jídla a pití, směnný provoz, jak jste na tom s pohybovou aktivitou, co cvičíte a jak často, zdravotní omezení, krevní skupina atd. Dalším bodem konzultace je přeměření na analyzátoru Tanita. Poradce Vám měřením zjistí hmotnost, procento celkového tuku, procento hydratace organismu, množství svalové hmoty, bazální metabolismus, fyzickou kondici, metabolický věk a viscerální tuk. Na základě všech zjištěných informací dostanete vypracovaný jídelníček, který se skládá z několika částí.Jídelníček - čtyřdílný report o Vašem životním stylu, návrh zdravé výživy

V první části je zhodnocení vašeho dosavadního životního stylu, co vašemu tělu neprospívá, na co je třeba dát si v budoucnu pozor, co je naopak dobré z vašich návyků podporovat a tím upevnit Vaše zdraví.

Ve druhé části je trocha teorie, jak naše tělo funguje, co to jsou živiny atd., protože pokud rozumíte tomu co a proč se v organismu děje, vyvarujete se chyb z nevědomosti, což bývá onen „zakopaný pes“.

Ve třetí části je všeobecný návrh, jak upravit energetický příjem, poměr základních živin, případná suplementace některé nedostatkové a tělu potřebné látky, např. pokud nejíte pravidelně aspoň 1x týdně mořské ryby, ve kterých jsou cenné omega-3 nenasycené mastné kyseliny a jíst je ani nehodláte, protože vám nechutnají a máte v rodině kardiovaskurální problémy a možná na ně už také trpíte, pak je v této části jídelníčku návrh, jak by se to také dalo vyřešit.

A teď už vás určitě napadla otázka, zda dostanete nějaký konkrétní návrh. A přesně toho se týká čtvrtá část jídelníčku. Budete mít konkrétní návrhy na jednotlivá jídla dne, ze kterých si vždy vyberete na co budete mít chuť. Součástí praktického řešení je i návrh na pohybovou aktivitu, vytvoření některých zdraví prospěšných návyků a základy duševní hygieny. Všechny tyto jednotlivé části Vám pomohou v programu Komplexní hubnutí a při redukční dietě.

Takto vypracovaný jídelníček vám výživový poradce předá a řádně vysvětlí na druhé hodinové konzultaci.Po měsíci dodržování daného jídelníčku máte možnost využít třetí měřením a doladění celého režimu.

Všechny tyto nové poznatky se musí stát součástí Vašeho zdravého životního stylu

Zde se můžete objednat na konzultaci

*Jméno: *Tel. číslo: Kontaktovat
*Příjmení: *Kraj: Email:
Poznámka:Políčka označená * jsou povinná!